Volná místa

Technik internetové sítě

 Pracovní náplň:

montáž optických a metalických kabelů

zapojování aktivních síťových prvků

realizace připojení k internetu u zákazníků

komunikace se zákazníky

Požadujeme:

 SŠ vzdělání, nebo vyučen v oboru

řidičský průkaz skupiny B

oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice

pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

ochota učit se nové věci, zdokonalovat se

ochota občas pracovat i přesčas (pohotovost na telefonu, výjezd při havárii)

Výhodou:

znalost svařování optických vláken

znalost konfigurace aktivních prvků (routerů, switchů, …)

Nabízíme:

práci na plný úvazek

stabilní zázemí ryze české firmy

práci s moderní technologií

příjemné pracovní prostření

přátelský mladý kolektiv

Nástup možný ihned

 Kontakt:

IT technik, Dohled datového centra

 Dohled provozu Datového centra a internetových připojení

 Komunikace se zákazníky z oblasti malých a středních firem

 Zpracování jejich požadavků na změny nastavení služeb a servisní zásahy

Požadujeme:

 SŠ vzdělání

 Aktivní znalost PC sítí, práce s PC

 Kultivovaný mluvený i psaný projev

 Samostatnost a aktivní přístup při řešení neočekávatelných situací

Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

 Ochota učit se nové věci

Nabízíme:

 práci na 12hod (12,30hod) na noční směny, víkendové denní i noční směny (19hod-7:30hod,7hod-19hod, 19h-7hod)

 práce s moderními technologiemi

 možnost vzdělávání a karierního růstu v budoucnu na plný pracovní úvazek

Kontakt:

ODDĚLENÍ: UniPi.Technology

Parťák do “smart” týmu

Nestrkáme lidi do škatulek. Proto hledáme člověka, který ví, co chce a nebojí se to dělat. Tomu vytvoříme pracovní místo u nás v UniPi na míru.

Kdo jsme

Jsme z Brna a vyvíjíme šikovné „krabičky”. Jsou to řídicí jednotky, které využívají zákazníci z více než 50ti zemí světa. Jestli si něco zaslouží označení smart, tak to jsou právě ony.

Jejich síla spočívá v tom, že jsou malé, levné a univerzální.

V Japonsku je zákazník používá k řízení pěstování čajovníku

V Belgii ovládají elektronické varhany

V Holandsku řídí chod mnoha oblíbených únikových her

V USA je používá armáda při testování

V Česku s nimi pracují vysoké školy jako třeba VUT Brno, ZČU Plzeň a Mendelu

Brno

Různá zařízení jsou díky našim řídicím jednotkám stále on-line a pro majitele je snadné optimalizovat provoz.

Díky tomu snižují spotřebu energie a svět je zase o něco lepším místem.

Jak bude vypadat náplň vaší práce

Je to snadné, z 30 % vás čeká zákaznická péče a drobná administrativa,

zbývajících 70 % je na vás, a v nich můžete být:

markeťák

copywriter

správce sociálních sítí

odborník na Google

obchoďák

grafik

kamarád s CRM

průkopník v používání moderních obchodních nástrojů

specialista na AdWords

nákupčí materiálu

    nebo to, v čem jste nejlepší právě vy

   Vyberte si to, v čem jste nejlepší, a co vás doopravdy baví.

     Jaký bude váš den v UniPi

Hodinu nebo dvě si každý den vyhradíte na zákaznickou péči. V angličtině budete odpovídat na e-maily s nabídkou nebo objednávkou.  Poděkujete novým zákazníkům, uložíte jejich kontakty do CRM a dál s nimi budete pracovat. Kontaktujete také potenciální zájemce, kteří  nechali e-mail na webu.

    A co vás čeká ve zbývajících šesti hodinách? To záleží na tom, jakou si zvolíte druhou náplň práce.

     Co čekáme od vás

Zvládnete písemnou i mluvenou (přes Skype) komunikaci v angličtině

Umíte pracovat s běžnými moderními technologiemi na uživatelské úrovni

Bude vás to bavit a společně s námi budete posouvat celý projekt vpřed - hledáme nadšence, se kterým bude radost pracovat, ne někoho, kdo si to bez zájmu odsedí.

A pokud umíte kromě angličtiny ještě další cizí jazyk, je to pro vás jen výhoda. Naše hlavní trhy jsou Německo, Benelux, Švýcarsko, Skandinávie, Japonsko, Austrálie a Kanada.

     Co nabízíme

Plný pracovní úvazek

Dobré pracovní ohodnocení a bonusy za aktivitu

Jistotu pracovního místa a zázemí stabilní firmy (jsme dceřinou společností FASTER CZ, která v IT působí už od 1994)

Flexibilní pracovní dobu

Možnost práce z domu

Stravenky

Anglická konverzace s rodilým mluvčím

Spolupodílení se na vývoji firmy

Vlastní pracovní místo v brněnské kanceláři

Platové ohodnocení: 25000 - 30000 Kč

 Ještě jste na škole? Nevadí. Pokud byste u nás rádi pracovali i po dokončení školy, přijmeme vás i jako studenta.

 Už se na vás těšíme!

Pošlete nám životopis a motivační dopis na . Další podrobnosti probereme na osobní schůzce.

 Nástup možný ihned.

on 18 září 2017
Zobrazeno: 304